Orzeł lepszy od Sokoła

Orzeł lepszy od Sokoła

Sokół Suliszewo niestety przegrał na wyjeździe z Orłem Łubowo 2:0 w meczu dziewiątej kolejki Regionalnej Klasy Okręgowej.

Sokół Suliszewo wystąpił w składzie:
Grzegorz Karow - Marcin Karow, Mateusz Dolak, Marcin Jakubowski, Przemysław Kowalik - Dawid Dudzik (78' Łukasz Włodek), Jakub Zadrożny, Łukasz Hofman, Paweł Serafin (C), Mateusz Kowalik (55' Wojciech Puszczak) - Adam Kozak.

Spotkanie Sokoła z Orłem można z przymrużeniem oka nazwać ptasimi derbami - jednak to jedyny poprawiający humor aspekt sobotniego spotkania. Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga drużyny z Suliszewa, która jednak nie potrafiła udokumentować swojej przewagi zdobyciem chociażby jednej bramki. Po zmianie stron mieliśmy kilka kolejnych akcji, jednak bez efektów. Oczywiście należy zaznaczyć, że goście nie stali i nie przyglądali się naszym poczynaniom, lecz również atakowali - może rzadziej, ale atakowali. Wspomniane wcześniej niewykorzystane sytuacje Sokoła zemściły się między siedemdziesiątą, a siedemdziesiątą drugą minutą meczu, kiedy to zawodnicy Orła dwukrotnie pokonali naszego bramkarza. Żółtymi kartami w tym meczu ukarani zostali w naszej drużynie: Dawid Dudzik, Wojciech Puszczak i Marcin Jakubowski.

Orzeł Łubowo 2:0 (0:0) Sokół Suliszewo

Sokół Suliszewo pierwszy raz od bardzo dawna przegrał mecz, kończąc spotkanie bez żadnej zdobyczy bramkowej - do tzw. zera. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce 4 maja 2014r, kiedy ulegliśmy na wyjeździe Bytyniowi Nakielno 1:0. Serdecznie dziękujemy przybyłym na mecz kibicom za wsparcie i zapraszamy na następny mecz ligowy, który odbędzie się w sobotę 22. października na boisku w Suliszewie, a naszym rywalem będzie Grom Szwecja.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości