Podsumowanie rundy jesiennej

Podsumowanie rundy jesiennej

Za nami runda jesienna pierwszego sezonu Sokoła Suliszewo na poziomie Regionalnej Klasy Okręgowej, po której nasz zespół zajmuje bezpieczną, dziewiątą pozycję w 13-zespołowej stawce.

Po rozegraniu dwunastu spotkań Sokół zgromadził siedemnaście punktów - 5 zwycięstw, 2 remisy i 5 przegranych, a bilans bramkowy wynosi 27:36. Z kim zdobywaliśmy punkty ? To pokazane jest na grafice newsa - kolor zielony oznacza zwycięstwo (3pkt), kolor żółty to remis (1pkt), a kolor czerwony to przegrana (0pkt).

Biorąc pod uwagę, że jest to debiut Sokoła na tym poziomie rozgrywkowym można uznać ten wynik za dobry. Należy pamiętać, że to my jesteśmy beniaminkiem ligi, a mimo to na półmetku sezonu można stwierdzić, że spadek raczej nam nie grozi i w całej stawce nasze miejsce jest w środku tabeli, a i czasami potrafimy urwać punkty faworytom i przy odrobienie więcej szczęścia mogliśmy mieć o pięć punktów więcej, ale i równie dobrze o 4 mniej - dlatego takie gdybanie nie ma większego sensu :)

Przerwę zimową w fotelu lidera spędzi Mirstal Mirosławiec, który ma trzypunktową przewagę nad Hubertusem Biały Bór. Na drugim biegunie tabeli Pionier Borne Sulinowo, który w ciągu dwunastu meczy nie zdołał zdobyć chociażby jednego punktu i na tę chwilę jest zdecydowanym faworytem do spadku. Jednak należy pamiętać, że w tej lidze każdy może wygrać z każdym i wszystko może się jeszcze zmienić.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości