Sokół słabszy od Zawiszy

Sokół słabszy od Zawiszy

Niestety porażką Sokoła Suliszewo zakończył się mecz dwunastej kolejki Regionalnej Klasy Okręgowej przeciwko Zawiszy Grzmiącej. Drużyna z Suliszewa przegrała wynikiem 2:5, mimo gry w przewadze przed większość spotkania.

Sokół Suliszewo wystąpił w składzie:
Grzegorz Karow - Marcin Karow (35' Piotr Godlewski), Bartłomiej Kamiński, Mateusz Dolak, Przemysław Kowalik - Mateusz Kowalik, Paweł Serafin (C), Paweł Żuk (80' Krzysztof Pietkiewicz), Łukasz Hofman, Michał Reczulski (45' Dawid Dudzik) - Łukasz Włodek (50' Mateusz Terefeńko).

Goście objęli dwubramkowe prowadzenie po błędach w szeregach defensywnych Sokoła i to pomogło im kontrolować dalszy przebieg spotkania. Zawodnikom z Suliszewa nie pomogło nawet to, że od około 35. minuty grali w przewadze jednego zawodnika, po tym jak jeden z zawodników Zawiszy został ukarany czerwoną kartką za brutalny faul. Po zmianie stron Zawisza dorzucił kolejne trzy bramki i gdy byli już myślami przy drodze powrotnej do domu, Sokół zdobył dwa gole za sprawą Łukasza Hofmana i Piotra Godlewskiego.

Sokół Suliszewo 2:5 (0:2) Zawisza Grzmiąca

 

85' Łukasz Hofman
88' Piotr Godlewski

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym kibicom na to spotkanie - był to ostatni mecz ligowy w tym roku kalendarzowym rozgrywany na boisku w Suliszewie - na kolejne zapraszamy już na wiosnę, a za tydzień zakończenie rundy jesiennej sezonu 2016/2017 w Chwiramie, gdzie Sokół podejmie miejscowy Sad.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości