Lata 60. - na zdjęciu m.in. Władysław Zbożnik.

Zawodnicy Sokoła Suliszewo mniej więcej w latach 1965-1968. Na zdjęciach m.in. Roman Świdziński, Mieczysław Świdziński, Henryk Potocki, Józef Żuk, Kazimierz Andrukianiec,Jerzy Skwirowski, Wiesław Pierechód oraz Stanisław Bluj.

Zawodnicy Sokoła Suliszewo przed meczem w Suliszewie w latach 1968-1972. Od lewej: Tadeusz Ciećwierski, Edward Błażejczyk, Jan Bluj, Stanisław Misiak, Waldemar Gregajtys, Janusz Chmielewski, Roman Świdziński, Mieczysław Świdziński, Kazimierz Andrukianiec, Władysław Skwirowski, Tadeusz Borysiewicz.

Zdjęcie zrobione w latach 1978-82. W górnym rzędzie od lewej: Lech Andrukianiec, Jan Gołębiowski, ?, Władysław Matusiak, Jerzy Pierechod, Zbigniew Zabrzycki, Tadeusz Jakubowski. W dolnym rzędzie od lewej: Stanisław Kołek, Andrzej Pawlak, Henryk Skwirowski, Mieczysław Szaciłło, Przybyła.

Zawodnicy Sokoła Suliszewo świętujący awans do A-klasy w latach 80. w Suliszewie. Na zdjęciach m.in: Dariusz Jakubowski, Cezary Szmagaj, Henryk Hawrasz, Wiesław Szmagaj, Wiesław Płaza, Alfred Mamzer, Leszek Struszka.

Zdjęcie wykonane przed jednym z meczów juniorów Sokoła w Suliszewie w latach 1984-1986.W górnym rzędzie od lewej: Karol Pikula, Piotr Kwaśny, Andrzej Reczulski, Andrzej Kowalik, Franciszek Bielnik, Jacek Staszak. W dolnym rzędzie od lewej: Robert Mamzer, Grzegorz Ślusarski, Bogdan Czechowicz, Tomasz Łukawski, Piotr Skwirowski i Krzysztof Staszak.

Zdjęcie zostało wykonane na boisku w Czaplinku, przed meczem ligowym przeciwko drużynie z miejscowości Sikory w latach 1983/86. W górnym rzędzie od lewej: Mariusz Skwirowski, Dariusz Skwirowski, Tadeusz Jakubowski, Zbigniew Terefeńko, Wiesław Andrukianiec, Robert Mamzer, Wiesław Płaza, Zbigniew Szłapak, Stanisław Kołek. W dolnym rzędzie od lewej: Robert Skwirowski, Andrzej Pawlak, Grzegorz Ślusarski, Waldemar Szarak, Andrzej Kowalik. Na leżąco: Dariusz Jakubowski i Mariusz Jakubowski.

Zdjęcie zostało wykonane na boisku w Suliszewie w latach 80. W górnym rzędzie od lewej: Cezary Pikula, Zbigniew Płochocki, Karol Mamzer. Na dole od lewej: Maciej Gawlik, Radosław Pikula, Przemysław Szmagaj, Tomasz Kaczmarski i Tomasz Pawlak.

Zawodnicy Sokoła Suliszewo w latach 1988-1989. W turnieju piłki nożnej zajęli pierwsze miejsce, a w późniejszych zawodach biegowychzwyciężył Piotr Kwaśny, przed Robertem Skwirowskim, który zajął drugie miejsce. Zdjęcie zrobione na boisku w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim (dzisiejszy Orlik). W górnym rzędzie od lewej: Jacek Staszak, Karol Pikula, Tomasz Łukawski, Andrzej Reczulski. Dolny rząd: Robert Skwirowski, Robert Mamzer, Artur Płochocki i Piotr Kwaśny.

Zdjęcie zrobione na boisku w Suliszewie w latach 1985-1990. W górnym rzędzie od lewej: Jan Gołębiowski, Jerzy Pierechod, Władysław Zbożnik, Lech Andrukianiec, Tadeusz Borysiewicz, Władysław Nikityszyn. Na dole od lewej: Witold Borkowski, Tadeusz Jakubowski, Zbigniew Szłapak, Andrzej Pawlak, Henryk Potocki i Zbigniew Zabrzycki.

Zdjęcie zostało wykonane na boisku w Suliszewie w latach 1988/92. Od lewej: Robert Mamzer, Piotr Kwaśny, Józef Florczak, Stanisław Mazur, Wiesław Płaza, Wiesław Szmagaj, Jacek Staszak, Tadeusz Jakubowski.

Sokół Suliszewo na meczu w miejscowości Gwda Wielka w latach 90. Na zdjęciu w górnym rzędzie od lewej: Dariusz Jakubowski, Krzysztof Brzozowski, Karol Pikula, Henryk Hawrasz, Cezary Szmagaj, Robert Mamzer, Mirosław Skotnicki. Dolny rząd od lewej: WIesław Szmagaj, Gabriel Skwrowski, Alfred Mamzer, Artur Płochocki, Zbigniew Szłapak, Mariusz Pikula i Mariusz Skwirowski.

Drużyna juniorów Sokoła Suliszewo w latach 1991-1992. Zdjęcie zrobione na boisku w Gudowie. W górnym rzędzie od lewej: Kutera, Cezary Pikula, Mariusz Szłapak, Damian Potocki, Krzysztof Krupski, Rafał Bołtacz, Jarosław Łepek, Paweł Smoleń, Grzegorz Ślusarski, Zbigniew Zabrzycki. Na dole od lewej: Mariusz Jakubowski, Przemysław Szmagaj, ? , Mariusz Skwirowski, Sławomir Ślusarski, Krawczonek, Robert Dudzik. Na leżąco: Ernest Marcinkowski.

Juniorzy starsi Sokoła Suliszewo w 1997 roku. W górnym rzędzie od lewej: Mirosław Skotnicki, Sławomir Ślusarski, Mariusz Jakubowski, Daniel Zawieracz, Zbigniew Olesiński, Tomasz Dulek, Tomasz Wyrzykowski, Przemysław Szmagaj, Tomasz Kaczmarski.W dolnym rzędzie od lewej: Radosław Zemankiewicz, Tomasz Kobyłt, Ławecki, Tomasz Pawlak, Radosław Pikula, Marcin Zamolski.

Juniorzy starsi Sokoła Suliszewo w 1997 roku. Zdjęcie wykonane w Suliszewie. W górnym rzędzie od lewej: Krzysztof Pijankowski, Przemysław Szmagaj, Tomasz Dulek, Mariusz Jakubowski, Daniel Zawieracz, Marcin Zamolski. W dolnym rzędzie od lewej: Sławomir Ślusarski, Tomasz Pawlak, Zbigniew Olesiński, Tomasz Kaczmarski, Łukasz Dudzik i Tomasz Kobyłt.

Zawodnicy Sokoła Suliszewo w czerwcu 1997 roku na boisku w Suliszewie. W górnym rzędzie od lewej: Stanisław Brzozowski, Krzysztof Brzozowski, Henryk Hawrasz, Przemysław Szmagaj, Robert Mamzer, Cezary Pikula, Zbigniew Szłapak, Tomasz Kaczmarski, Alfred Mamzer, Zbogniew Olesiński. W dolnym rzędzie od lewej: Adam Szłapak, Tomasz Wyrzykowski, Mariusz Szłapak, Krzysztof Wyrzykowski i Karol Pikula.

Zawodnicy Sokoła Suliszewo w czerwcu 1997 roku na boisku w Suliszewie. Rzut karny wykonuje Krzysztof Wyrzykowski, a z tyłu m.in Przemysław Szmagaj, Zbigniew Terefeńko, Zbigniew Szłapak i Mirosław Skotnicki.