Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Darłovia II Darłowo
10:0
Syrena Grot Rymań
Wicher Mierzym
2:2   k. 1 : 3
Wrzos Wrzosowo
KS Mustang
0:10
AP Kotwica Kołobrzeg
Wieża II Postomino
2:4
KS Sieciemin
KS Skibno
3:0
Fala ABFROST Gąski
Błękitni Gonne Małe
0:3
Wrzos Borne Sulinowo
Grot Gorawino
7:0
Derby Gwiazdowo
Płomień Pobłocie Wielkie
0:3
Resko Karcino
Santos Kłębowiec
0:3
Pionier 95 Borne Sulinowo
Bytyń Nakielno
2:4
Calisia Kalisz II
Wspólni Różewo
2:1
Sokół Suliszewo
Błonie Barwice
3:1
Mirstal Mirosławiec
Płomień Myślino
5:1
Strong Zielenica
Arkadia Malechowo
3:0*
Wicher Rąbino
Ikar II Krosino
6:5
LKS Kopanik Lubno
Saturn Mielno
5:3
Grom Świelino
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wrzos Wrzosowo
1:4
KS Sieciemin
Płomień Myślino
3:0
Darłovia II Darłowo
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:0
Błonie Barwice
Calisia Kalisz II
0:4
Wspólni Różewo
Resko Karcino
2:2   k. 3 : 4
Arkadia Malechowo
Grot Gorawino
0:10
AP Kotwica Kołobrzeg
KS Skibno
2:1
Saturn Mielno
Ikar II Krosino
3:1
Wrzos Borne Sulinowo
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wybrzeże Biesiekierz
1:5
Spójnia Świdwin
AP Kotwica Kołobrzeg
1:2
Sława Sławno
Grot Bonin
2:5
Iskra Białogard
KS Sieciemin
1:3
Astra Ustronie Morskie
Wspólni Różewo
3:0
Korona Człopa
Błękitni Pomierzyn
8:0
Wiarus Żółtnica
Pionier 95 Borne Sulinowo
1:3
Lech Czaplinek
Płomień Myślino
2:0
Gryf Polanów
Radew Białogórzyno
2:4
Zawisza Grzmiąca
Victoria Sianów
2:3
Pomorzanin Slawoborze
Arkadia Malechowo
0:8
Kotwica II Kołobrzeg
Wiekowianka Wiekowo
6:2
Głaz Tychowo
Ikar II Krosino
0:1
Mechanik Bobolice
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Myślino
Wolny los
Wrzos Wrześnica
1:6
Rasel Dygowo
KS Skibno
6:1
Olimp Złocieniec
Iskra Białogard
0:1
Astra Ustronie Morskie
Kotwica II Kołobrzeg
5:1
Pogoń Połczyn Zdrój
Wspólni Różewo
1:2
Orzeł Wałcz
Błękitni Pomierzyn
1:2
Olimp Gościno
Spójnia Świdwin
2:6
GKS Leśnik Manowo
Pomorzanin Slawoborze
0:3
Zefir Wyszewo
Sława Sławno
2:2   k. 5 : 4
Wieża Postomino
Mechanik Bobolice
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Wiekowianka Wiekowo
6:1
Zawisza Grzmiąca
Lech Czaplinek
0:3
Sokół Karlino
KP Drawsko Pomorskie
0:6
MKP Szczecinek
Vimobilia Będzino
1:11
Gwardia Koszalin
Darłovia Darłowo
1:3
Bałtyk Koszalin
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Koszalin
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
0:4
Rasel Dygowo
Wiekowianka Wiekowo
0:4
Olimp Gościno
Sława Sławno
1:3
GKS Leśnik Manowo
Zefir Wyszewo
4:2
MKP Szczecinek
Płomień Myślino
2:5
Sokół Karlino
Kotwica II Kołobrzeg
1:3
Orzeł Wałcz
KS Skibno
0:4
Astra Ustronie Morskie
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Flota Świnoujście
1:3
Pogoń II Szczecin
GKS Leśnik Manowo
2:0
Olimp Gościno
Orzeł Wałcz
3:0
Sokół Karlino
Rasel Dygowo
0:4
Kotwica Kołobrzeg
Astra Ustronie Morskie
3:2
Zefir Wyszewo
Dąb Dębno
0:1
Błękitni Stargard Szczeciński
Vineta Wolin
1:1   k. 4 : 2
Chemik Police
Ina Goleniów
2:3
Świt Skolwin
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Wałcz
0:5
Pogoń II Szczecin
Błękitni Stargard Szczeciński
2:1
Kotwica Kołobrzeg
Astra Ustronie Morskie
0:7
Świt Skolwin
Vineta Wolin
3:0*
GKS Leśnik Manowo
Runda 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
2:0
Świt Skolwin
Vineta Wolin
1:0
Błękitni Stargard Szczeciński
Runda 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Vineta Wolin
- : -
Pogoń II Szczecin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości