Rafał Bołtacz nie będzie już trenerem Sokoła

Rafał Bołtacz nie będzie już trenerem Sokoła Suliszewo. Popularny "Coachu" objął nasz zespół w sezonie 2012/2013 i pod jego wodzą wywalczyliśmy właśnie wtedy awans do A klasy. Przez kolejne trzy sezony Rafał prowadził suliszewski klub w A klasie, a w ostatnim sezonie zdobyliśmy wraz z nim mistrzostwo klasy A i awans do Regionalnej Klasy Okręgowej.

Bilans 75 meczy rozegranych pod wodzą trenera Rafała Bołtacza to 46 zwycięstw, 9 remisów i 20 porażek, a bilans bramkowy wyglądał następująco: 243 bramek strzelonych i 110 straconych.

Serdecznie dziękujemy Rafałowi za wspólnie spędzone cztery sezony, za wspólną radość z niezapomnianych zwycięstw jak np. te niewiarygodne 4:3 w Różewie, gdy do 60. minuty przegrywaliśmy 0:3, za dwukrotne wywalczenie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, ale i za cierpliwość do nas i za wspólne przeżywanie porażek.

Rafał !

Nerwy i stres, czyli nieodłączne elementy współpracy z nami z pewnością przyprawią Cię o kilka siwych włosów więcej na starość - znaczy przyprawiłyby, gdyby nie to, że... wiadomo :)

Jako prawdziwy strażak potrafiłeś ugasić nasze głowy z nadmiernej ekscytacji chwilowymi wynikami, czy zdenerwowania, ale i kiedy było trzeba to do czerwoności rozpalić w naszych sercach determinację, chęć do walki i sportową złość.

Mi osobiście bardzo przypadł do gustu jeden z tekstów na odprawie: "W klubie jest jak w straży - nie każdy z każdym się lubi, nie z każdym masz ochotę spędzać wolny czas, czy wyjść na przysłowiowe piwo, ale gdy jest akcja i wchodzimy do ognia to zrobię wszystko, aby pomóc koledze i aby wyszło nas tylu samo co weszło - tak samo jest na boisku, możecie się nie uwielbiać prywatnie, ale wychodząc na boisko jesteście jednością, i gdy widzisz, że kolega ma problem to Twoim obowiązkiem jest mu pomóc!" Potrafiłeś odszukać analogie między pasją, a pracą, co niewątpliwie pomagało Ci w tym co robiłeś !

DZIĘKUJEMY COACHU !!!