Rozlosowano pary I, II i III rundy Pucharu Polski KOZPN

Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosował pary I, II i III rundy Pucharu Polski KOZPN. Sokół Suliszewo jako klub występujący w nachodzącym sezonie w Regionalnej Lidze Okręgowej rozpoczyna rozgrywki pucharowe od drugiej rundy, w której zmierzymy się z Calisią Kalisz Pomorski, dokładnie cztery dni po bezpośrednim pojedynku ligowym obu tych drużyn, który będzie rozegrany w Kaliszu Pomorskim w ramach drugiej kolejki sezonu 2016/2017.

II runda Pucharu Polski KOZPN:
31.08.2016r. godz. 17:30
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski

Zwycięzca tej pary w III rundzie rywalizował będzie z Orłem Wałcz, a ten mecz odbędzie się 07.09.2016r. o godz 17:00 w zależności od rezultatu albo w Suliszewie na co oczywiście liczymy, lub w Kaliszu Pomorskim, gdy to lepsi okażą się nasi rywale.

Wszystkie pary oraz wyniki rozegranych meczy pucharowych już niedługo w zakładce "Rozgrywki" -> "Puchar Polski KOZPN".